Registrácia a informácie ohľadom slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej

Naposledy upravené:
Registrácia a informácie ohľadom slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej

Slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej bude v sobotu, 1. septembra 2018 na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach.

Prosíme Vás o registráciu farností, spoločenstiev alebo organizovaných skupín kvôli predbežnému počtu pútnikov a organizačnému zabezpečeniu parkovania. Registrácia prebieha od 1. júna 2018 do 31. júla 2018.

Ak prídete jednotlivo, nie je potrebné sa registrovať, najmä ak sa jedná o mladších, rodiny s deťmi alebo mládež, teda tých, ktorí si môžu doniesť rozkladacie stoličky, karimatky či deky na sedenie na trávnatej ploche štadióna. Tu bude vstup do sektorov na státie, bez miestenky.

Kapacita štadióna ponúka miesta na sedenie v sektoroch, ktoré sú určené pre seniorov a na ktoré budeme vydávať miestenky (v obmedzenom množstve).

Po ukončení registrácie zanalyzujeme dopyt na miestenky a pomerným spôsobom ich budeme distribuovať zodpovedným osobám za farnosť, spoločenstvo alebo skupinu. Všetci pútnici sú vítaní, aj keď nie každému vieme zabezpečiť sedenie v sektoroch. Preto prosíme, aby ste v rámci farnosti, spoločenstva alebo organizovanej skupiny nahlásili reálny počet miest na sedenie v sektoroch a počet pútnikov na plochu na státie. 

Pochopiteľne v deň slávnosti bude doprava s istými obmedzeniami a k štadiónu sa nebude možné dostať osobnými autami alebo autobusmi. Z tohto dôvodu bude zabezpečená kyvadlová doprava zo záchytných parkovísk.

V polovici augusta dostane zodpovedná osoba organizačné pokyny a podrobné inštrukcie k parkovaniu autobusov - parkovacie karty.

V deň blahorečenia bude vstup na štadión od 6:00 hod..

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na:  registracia@blahorecenie.sk  alebo info@blahorecenie.sk a volajte na +421 948 277 219 alebo +421 948 321 220

Viac informácií získate TU