Prihlasovanie

Prihlasovanie rodín je možné cez prihlasovací formulár (najneskôr do 17. júna 2018), ktorý je dostupný po kliknutí na odkaz TU

Prosíme o vaše prihlásenie vopred cez priložený prihlasovací formulár.

Veľmi nám tým pomôžete, ak dáte o sebe vedieť prostredníctvom prihlasovacieho formulára (pozri vyššie) do tohto dátumu - 17. jún 2018 (objednávky potravín robíme v priebehu utorka teda 19. júna). Ďalšie dni sa pripravujú iné organizačné veci. 

Prihlasovací formulár sme vytvorili špeciálne pre púť rodín a je samostatný pre rodiny a pre dobrovoľníkov. Z organizačných dôvodov je to pre nás takto lepšie a ďakujeme vám za pochopenie a správne vyplnenie vašich údajov. Veľmi nám to pomôže pri organizácii.

Každá rodina nech si vyplní jeden samostatný formulár s menami rodičov i detí a tiež s uvedením veku dieťaťa, aby sme si mohli aj vopred vytvoriť skupinky pre deti.

Prosíme, ak máte dieťa, ktoré má menej ako 2 roky, a ak je to z vašej strany možné, zoberte si k nemu vlastnú pestúnku (babka, krstná mama, sestra, teta...), veľmi nám tým pomôžete, pretože to bude osoba, ktorá dieťa pozná a aj ono pozná ju a tiež nám zostane viac animátorov pre väčšie deti, za ktorými je potrebné viac behať :-) a mať ich "pod dohľadom".

Pri prihlasovaní je dôležité uviesť tieto údaje:   meno, priezvisko, rok narodenia, obec, počet detí, mená a vek každého z nich, meno manžela/manželky, konkakt na niekoho z vás a v poznámke uveďte, či príde s vami pestúnka (ak máte dieťa mladšie ako 2 roky).

V prípade, že príde s deťmi len jeden z rodičov, uveďte to, prosím, v poznámke.

Prosíme v poznámke uveďte aj: 

* ak máte voľné miesta v aute na ceste späť, napíšte počet miest a smer, kam pôjdete. Veľmi napomôžete animátorom, ktorí sa môžu postarať o deti. Nakoľko v pondelok pôjdu ešte do školy. 

Veľmi nám tým pomôžete, ak dáte o sebe vedieť do tohto dátumu. (Objednávky potravín robíme v priebehu utorka, teda 19. júna) Ďalšie dni sa pripravujú iné organizačné veci.