Účastníci

Dôležité informácie

  • Na každú púť je potrebné sa kvôli organizačnému zabezpečeniu prihlásiť vopred a to najneskôr 7 dní pred začiatkom akcie.
  • Stretnutie prebieha v Základnej škole Pavlovce nad Uhom (piatok - nedeľa). Ubytovanie je v školských triedach (treba si doniesť spacák, molitany máme pre 430 ľudí) a program v školskej jedálni.
  • Počas celej púte je k dispozícii zdravotnícka služba. Prípadné zdravotné problémy (astma, alergia, epilepsia...) treba uviesť hneď pri prihlasovaní v poznámke, prípadne oznámiť pri registrácii.
  • Keďže ubytovanie je v školských triedach, treba si vziať prezúvky, teplé oblečenie na noc, pero, poznámkový blok, občiansky preukaz, preukaz poistenca, lieky, ktoré pravidelne užívate, peniaze (na mieste bude prebiehať predaj kníh, záložiek, tričiek) a pripravené srdce.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie Vám poskytneme emailom putzrelosti@domcek.org
V prípade problémov s prihlásením píšte na: registracia@domcek.org

V prípade, že chcete vrátiť zálohu, emailom nám o tom dajte vedieť na: domcek@domcek.org.

Strava

Účastnícky príspevok zahŕňa stravu podľa tabuľky, ostatné je z vlastných zásob.

  Raňajky Obed Večera
Piatok   - -
Sobota áno áno áno
Neďeľa áno - -


Obed bude teplý, na raňajky a večere bude k dispozícii čaj, chlieb, maslo, nátierky.

K dispozícii bude tiež bufet, v ktorom nájdete prevažne sladkosti, vodu a kávu. Bude otvorený v čase raňajok, obeda a večere.

Prosíme tých, ktorí majú špeciálnu diétu, aby to vopred oznámili emailom (dáme avízo do kuchyne) a sami si zabezpečili potraviny, ktoré môžu jesť (hlavne bezlepkový chlieb, cestoviny).

Doprava

Púť zrelosti začína vždy v piatok o 20.00 hod. svätou omšou v Pavlovciach nad Uhom. Po príchode je nutné sa zaregistrovať, registrácia prebieha už od 18:00 hod.

Pavlovce nad Uhom je obec 22 km od Michaloviec smer Veľké Kapušany. Na tento smer premávajú pravidelné linky spoločnosti SAD. 

Doprava do Pavloviec nad Uhom je v piatok individuálna a v nedeľu taktiež individuálna. 

Na zistenie spojov do Pavloviec nad Uhom a cestu späť využite prosím stránku www.cp.sk.

Ubytovanie

Ubytovanie účastníkov je zabezpečené v základnej škole (piatok - nedeľa). Molitany budú pre všetkých. Spacák alebo deku si treba doniesť. Je NUTNÉ si so sebou priniesť aj PREZÚVKY.

Príspevok za ubytovanie je zahrnutý v registračnom príspevku. 

Keďže si školu prenajímame na celý čas konania stretnutia, nesieme zaň aj zodpovednosť. Preto vás prosíme, aby ste k majetku školy pristupovali zodpovedne a šetrne.